Митко Генов и Никол Бюлбюлева с титли на Регионално първенство в Хасково

Митко Генов от ТК „Хасково“ и Никол Бюлбюлева от ТК „Свиленград“ се класираха на първите места на Регионален турнир по тенис за момчета и момичета до 10 години, който се проведе Хасково.

На финала при момчетата Митко Генов победи Захари Начков от ТК „Пазарджик“. Състезателят на домакините се наложи с 4:2 гейма. В мача за третото място Дейвид Христов от ТК „Свиленград“ победи Александър Нешев от ТК „Орфей“ (Кърджали) с 4:1.

При момичетата Бюлбюлева спечели титлата след успех на финала срещу Кайра Алексиева от ТК „Хасково“. Мачът завърши при резултат 4:1 гейма. В срещата за третото място Мария Тодорова от ТК „Фаворит“ (Пазарджик) победи Ейла Събева от ТК „Локомотив“ (Пловдив) с 5:3.