ОФК „Хасково“ победи „Свиленград“ с 4:2

ОФК „Хасково“ победи ФК „Свиленград“ с 4:2 гола в мач от 15-ия кръг на Областната футболна група. Двубоят се игра на стадион „Младост“ в областния град.

Хасковлии взеха преднина още в първото полувреме. Първи се разписа Живко Шокаров в 23-ата минута. Следващите две попадения отбеляза Стефан Инджов – в 47-ата и 52-ата минута. По-късно гостите изпълниха дузпа и успяха да реализират гол. Минута преди редовното време Габриел Халеканов направи резултата 4:1. В даденото продължение гостите успяха да реализират още едно попадение.

По време на двубоя бяха дадени два червени картона за хасковлии. В 78-ата минута от игра бе изгонен Живко Шокаров, а в 82-ата минута беше отстранен Ерен Емин.

В следващия кръг момчетата на играещия треньор Емил Ангелов ще гостуват на втория отбор на ФК „Саяна Хасково“. Мачът ще е на 12 март от 15:00 часа на стадиона в димитровградското село Горски извор.