Емил Ангелов донесе победата на ОФК “Хасково“ в местното дерби на областната група

ОФК “Хасково” спечели двубоя срещу “Хасково 1922” в местното дерби на областната футболна група. Символичните гости от “Хасково 1922” поведоха през  първото полувреме с гол на  Панайот Алексидис.

След почивката обаче ОФК “Хасково” обърна мача с изравнителен гол на Емил Ангелов за 1:1, Живко Шокаров пропусна да отбележи дузпа, а десетина минути преди последния съдийски сигнал Емил Ангелов отново беше точен във вратата на противника и донесе успеха на тима си за 2:1.

Отново днес следобед другият местен клуб- “Саяна -Хасково” записа равенство със “Спартак” на стадион  “Пловдив”.

В следващия кръг хасковлии приемат “Родопа”-Смолян.