Без голове в мача между „Хасково” и „Карнобат”

С нулево равенство завърши мачът между ОФК „Хасково” и ФК „Карнобат”. Двубоят от 29-ия кръг на Югоизточната трета лига се игра на стадион „Хеброс” в Харманли.

Мачът започна с домакински натиск, но хасковлии не успяха да отбележат гол през първото полувреме. След подновяване на играта и двата отбора организираха атаки, но гол така и не се стигна. Така „Хасково” и „Карнобат” си разделиха по точка.

Друг двубой от футболното първенство ФК „Димитровград” загуби с 2:1 от „Борислав” (Първомай). Домакините спечелиха с дузпа, реализирана в 94-тата минута. ФК „Извор” пък записа домакински успех срещу „Левски” (Карлово) с 4:2.