“Саяна Хасково” с победа в Смолян, всичко ще се реши в последния кръг

В среща от предпоследния кръг на Трета Югоизточна лига “Саяна Хасково” гостува на “Родопа”. Хасковлии поведоха още през първата част. Резултата откри Христо Стоянов. Малко по-късно голмайсторът и играч на домакините бяха изгонени с директен червен картон, заради спречкване.

През второто полувреме повече попадения не бяха отбелязани и така “Саяна Хасково” стигна до успеха. С победата червено-белите запазиха шансове за класиране във Втора лига. За целта обаче в последния кръг тимът трябва да победи “Ботев”, а “Несебър” да загуби от “Родопа”.

В друг мач от кръга, игран днес, “Димитровград” завърши 1:1 със “Секирово”. Попадението за домакините отбеляза Димитър Алексиев.