“Саяна Хасково” отпадна от турнира за купата на България

Тимът на “Саяна Хасково” изпусна възможността да вдигне Купата на България след загуба от “Дунав”-Русе с 1:2 на Ямача.

Гостите откриха резултата в 15-ата минута след неразчетено излизане на  Владимир Койнов.

През второто  полувреме Димитър Алексиев изравни, след асистенция на Атанас Кръстев.

В края на мача Мирослав Будинов донесе победата за русенци.

По време на мача играчите на “Дунав” провокираха публиката на домакините.

В същото време тимът на Хасково го грози сериозна санкция, заради обидни подмятания от местните фенове към чернокож играч на гостуващия тим.