„Хасково 1957“ би Куклен с 1:0 в инфарктен мач на Ямача

Футболният клуб „Хасково 1957“ успя да измъкне победа, макар с минималното 1:0, в инфарктен мач на Ямача днес. Двубоят се игра без попадение до 80-тата минута, когато резервата на домакините Емрах Юсуф с глава прати топката в мрежата на кукленци. Голмайсторът влезе на терена през второто полувреме, но в самия край излезе предсрочно. След победния гол той свали фанелката си в изблик на радост и съдията Христо Панайотов му показа жълт картон. Емрах Юсуф обаче видя жълтият цвят за втори път за краткото си време на терена, затова последва веднага червен картон. Със същия бе декориран и играч на гостите, който през цялото време апострофираше съдията, чиито нерви накрая не издържаха и го изгони.

Оспорваният двубой бе между 6-ия „Хасково“ и 9-ия Куклен във временното класиране. Това бе 14 кръг от трета Югоизточна лига.