Десетима от „Созопол“ препънаха „Саяна Хасково“

„Саяна Хасково“ посрещна „Созопол“ в мач от 13-ти кръг на Трета Югоизточна лига. Домакините наложиха натиск още от самото начало. Резултатът не закъсня. Още в седмата минута Ахмед Осман даде аванс на хасковлии. Асистенцията бе на Красимир Илиев.

Домакините продължиха да атакуват, но така и не успяваха да удвоят преднината си. Така се стигна до 32 минута, когато главният съдия отсъди дузпа за „Созопол“, която впоследствие бе реализирана. При резултат 1:1 футболистите се оттеглиха на почивка.

Десетина минути след паузата гостите останаха с човек по-малко, след като техен играч получи червен картон.

Хасковлии продължиха да атакуват, но и пропуските пред вратата на „Созопол“ се редяха един след друг.

До края на мача повече попадения не бяха отбелязани и така двата отбора си разделиха по точка.

С 29 пункта „Саяна Хасково“ остава на второ място във временното класиране. В следващия кръг тимът гостува на „Берое II“.