Йоан Радев с пореден медал

Изображение 1 от 3

Йоан Радев окачи пореден медал във витрината си с отличия. Хасковлията се класира на трето място в рамките на поредния кръг от веригата „А1 Атлетика за младежи“. На пистата в Хисаря Йоан записа време 7.80 сек. в спринта на 60 м. гладко бягане. На дългата дистанция от 800 м. състезателят на СКЛА „Атлетик“ финишира за време 2.24 минути. На дълъг скок Радев завърши с резултат от 5.19 м.

Така хасковлията спечели бронзовия медал в трибоя при юношите под 14 години.

Отново при юношите Никола Делчев е осми, а Петар Захариев завърши на 14 място.

При девойките с 22-ро място е Ноела Вунова, а с 37-мо е Никита Стоилова.

Междувременно се проведе и надпреварата "Хисаря рън". В кроса осми при мъжете финишира 15-годишния Вили Вунов.