Цял комплект медали за хасковските боксьори от Държавното в Кърджали

Изображение 1 от 2

Цял комплект медали спечелиха хасковските боксьори от първия кръг на Държавното лично отборно първенство за юноши в Кърджали, където се проведе и Купа България.

На първо място се класира Шакир Тодоров от боксов клуб “Хасково”. Той спечели битката в категория до 46 кг. На финала Тодоров надделя над Павел Димитров.

Призови места заеха и двама от състезателите на хасковския боксов клуб “Севдалин Василев”. Втори е Джем Демирев, който загуби на финала в категория до 57 кг. В спор за първото място той допусна поражение от Даниел Кирилов от БК “СТОРМ”.

На трето място се класира Дениз Илиянов в категория до 44 кг.

В състезанието в Града край Арда участваха близо 200 боксьори от около 50 клуба на страната.