Ударихме Нафтата и в зала „Дружба”: 68-57, на крачка сме от финал

Баскетболният тим на Хасково победи тази вечер „Нефтохимик” Бургас с изразителен резултат 68-57. Това е третият мач от плейофите и момичетата на Елена Станкова водят с 2:1 след като си размениха по една победа в Бургас. Ако хасковлийки победят и в утрешната среща в зала „Хасково”, те се класират за финала, на който ще срещнат „Дунав” или „Монтана”.

Днешният мач протече при ясно изразено превъзходство на домакините, които водеха в резултата по време на цялата среща.

Момичетата на Петко Маринов успяха да спечелят само третата част, но в последната четвърт хасковлийки бяха неудържими.

Публиката тази вечер наистина бе шестият играч на Хасково. Феновете непрекъснато скандираха и подкрепяха играта на момичетата. Към края на мача овациите бяха оглушителни.