„Бароко Спорт“ спечели отборния тенис турнир в Хасково

Отборът на „Бароко Спорт“ спечели титлата на държавния тенис турнир за момчета и момичета до 14 години, който се проведе на кортовете в Хасково. Финалът се игра днес. В решителния сблъсък представителите на „Бароко Спорт“ се наложиха с 2:0 победи над тима на „Некст Джен“.
    Двубоят стартира с мача при момчетата. Владимир Цонков от „Бароко Спорт“ се изправи срещу Данаил Петров от „Некст Джен“. Цонков успя да спечели с 2:0 сета, в отделните части с 4-0/4-2.

При момичетата една срещу друга излязоха Лара Борисова от „Некст Джен“ и Радина Средкова от „Бароко Спорт“. Двубоят се реши с тайбрек. Средкова спечели с 5-3/2-4/10-6.
    Тази събота на кортовете в парк Кенана ще стартира турнир за момчета и момичета до 12 години. В средата на месеца пък започва международният турнир Купа „Хасково“.