ФК „Хасково“ отстъпи на „Загорец“ с 1:3

Футболистите на „Хасково 1957“ отстъпиха на „Загорец“ (Нова Загора) с резултат 1:3 в първия си домакински мач от първенството на Югоизточната Трета лига.

Гостите взеха превъзходство още в първото полувреме и отбелязаха два гола. Единственото попадение за домакините реализира Сонер Полат. Той бе точен в 65-тата минута за 1:2. След контраатака „Загорец“ оформи крайния резултат.

В следващия трети кръг от футболното първенство момчетата на треньора Емил Ангелов ще гостуват на „Атлетик“ в Куклен.

В другия двубой ФК „Свиленград 1921“ загуби от „Марица 1921“ (Пловдив) с 0:2, а ФК „Димитровград 1947“ отстъпи на „Созопол“ с 0:4.