Футболистите на „Хасково 1957” отстъпиха на „Загорец" с 0:2

Футболистите на “Хасково 1957” загубиха при домакинство срещу “Загорец” (Нова Загора). В двубоя от четвъртия кръг на Югоизточна трета лига момчетата, ръководени от треньора Емил Ангелов – Бабнгида, отстъпиха на гостите с 0:2.

През първото полувреме домакините имаха шанс за отбелязване на гол от дузпа, но пропуснаха този шанс. Така първата част приключи 0:0. Гостите откриха резултата в 65-тата минута, а 6 минути преди крач на мача футболист на на "Загорец" се разписа за 0:2.

Това е първа загуба за хасковлии в домакински мач. Имат и още едно поражение, но при гостуване, равен двубой и една победа.

Двубоя се игра пред повече от 500 привърженици на футбола в града на Богородица.

В следващия кръг от първенството на футболната „В” група хасковлии гостуват на „Асеновец – 2005”. Мачът ще се играе на 8 септември от 17 часа в Асеновград.