Милен Танев вкара 5 гола на „Ямбол“, а „Саяна Хасково“ се върна към победите

В мач от 31 кръг на Трета Югоизточна лига „Саяна Хасково“ прие „Ямбол“. Двубоят започна с домакински натиск и още в 10 минута хасковлии стигнаха до попадение. Васил Колев центрира в наказателното поле на гостите и намери непокрития Милен Танев, който не сгреши и отбеляза за 1:0.

„Саяна Хасково“ продължи да атакува и след 10 минути резултата стана 2:0. Голмайстор отново бе Милен Танев. Малко по-късно отмениха гол на Хасково заради засада. Футболистите на Живко Желев не изоставиха инициативата и продължиха да притискат съперника си. Още в началото на второто полувреме резултатът стана 3:0. Голмайстор отново бе Милен Танев, който оформи своя хеттрик.

В 78-та минута Милен Танев вкара и четвърти гол, а в последните минути отново той оформи крайното 5:0.

Интригата в първенството се запази. „Несебър“ спечели срещу „Спартак“ с 3:2. Така пловдивчани са със 77 точки, хасковлии са втори със 75, а „Несебър“ е трети със 74 точки. В следващия кръг „Саяна Хасково“ гостува на „Созопол“.