„Бригада“ спечели Коледeн футболен турнир, Джейм Мехмед от ОФК „Хасково“ е голмайстор

6 отбора млади футболисти се включиха в Коледен турнир Хасково – Шампионска лига. Надпреварата бе за деца, родени през 2014 година. Срещите се играха в спортен комплекс „Спартак“ в Хасково.

Състезанието бе организирано от ОФК „Хасково“ с директор Емил Ангелов, със съдействието на Община Хасково.

Победител в турнира стана ФК „Бригада“. Отборът от Димитровград победи с 6:0 тима на организаторите с треньор Манол Николов, който остана на второ място. На трета позиция е ФК „Хеброс“ от Харманли. В класацията следват ФК „Арда“ (Кърджали), ФК „Свиленград“ и ФК „Любимец“.

В турнира бяха връчени и индивидуални призове. Голмайстор на турнира е Джейм Мехмед от ОФК „Хасково“ с 9 точни попадения. Най-добър защитник е съотборникът му Тодор Бойдев. Най-добър полузащитник е Мартин Петров от „Бригада“. Най-добър вратар е Митко Бойков от „Хеброс“.

От тима на организаторите връчиха топка на кмета на община Хасково Станислав Дечев.