ФК „Хасково” загуби от „Загорец” с червен картон

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха при гостуването си срещу „Загорец“ в Нова Загора с 1:3.

Резултатът в мача от първенството на Югоизточната трета лига откриха домакините, които са на трето място във временното класиране. В 53-тата минута гостите изравниха с гол на Юли Шекеров. Минути по-късно с червен картон от игра бе изваден Дамян Чаушев от тима на домакините, които са на осма позиция за момента. Според представители на тима отстраняването на футболиста не е било заслужено.

Така домакините атакуваха и до края на мача успяха да реализират още две точни попадения, с което бе оформен крайният резултат.

По време на двубоя момчетата на треньора Емил Ангелов имаха възможности за отбелязване на още голове, но ги пропиляха.

В следващия кръг от футболната надпревара червено-белите приемат „Асеновец“ (Асеновград). Мачът е на 24 март от 15 часа на стадион „Хасково”