Любимец озори Левски за 0:2

Домакините от Любимец озориха максимално Левски в днешната футболна среща, завършила 0:2.

Успехът на гостите обаче не бе лесен, макар че преднината им дойде още в 18-ата минута. След  центриране в наказателното поле, бранител на Любимец опита да отклони с глава, но топката попадна в Цветан Генков, който от близко разстояние засече във вратата на Рашков за 1:0.

До края на полувремето играта бе равностойна, а опасни положения пред двете врати липсваха.

След почивката обаче домакините стартираха много силно и на няколко пъти опитаха да застрашат вратата на Пламен Илиев, но безуспешно.

В 66-а минута Антонио Вутов влезе в игра на мястото на Владимир Гаджев. Това веднага раздвижи играта на Левски, а  в 84-ата минута при стрелба от малък ъгъл  шутът му страхотно заби топката във вратата на Любимец за крайното 2:0.

Във временното класиране в А група Левски се изкачи на седмо място с 9 точки, а Любимец остава четвърти с 12 точки.