Бойковите „тигри” с подвити опашки на Ямача, бихме ги с 1:0

„Бистришките тигри”, както наричат футболния отбор на Бойко Борисов „Витоша”, си тръгнаха с подвити опашки от стадиона на Ямача след загуба от „Хасково” с 1:0. Бившият премиер не се появи на терена, името му не фигурираше дори в разширения състав на гостите.

Голът падна още в първото полувреме с попадение на Димитър Алексиев в 27-ата минута. Домакините доминираха през първата част на мача, имаха още няколко добри положения, които обаче завършиха без гол.

През второто полувреме гостите се окопитиха и се опитаха да се върнат в играта, но безуспешно. Футболистите на „Хасково” също на няколко пъти имаха шанс да увеличат преднината си, но нямаха късмет. Играта им бе наблюдавана от близо двехилядна публика.

След днешната си победа тимът на „Хасково” е в челната тройка на временното класиране в Б група след „Марек” и „Добруджа”.