„Димитровград“ разби „Розова долина“, „Саяна Хасково“ с минимален успех в Созопол

В среща от 32-ри кръг на Трета Югоизточна лига “Димитровград” посрещна “Розова долина”. Мачът започна с домакински натиск. През първото полувреме Христо Христов и Димитър Алексиев дадоха комфортен аванс за димитровградчани. След почивката Христов вкара втория си гол в мача, а Даниел Йовчев и Атанас Кръстев оформиха крайното 5:0. С успеха домакините натрупаха 57 точки. Тимът е пети в таблицата.

В друга среща от кръга „Саяна Хасково“ гостува на „Созопол“. Червено-белите спечелиха с 0:1. Единственото попадение в мача реализира Ахмед Осман, който се разписа в 15-та минута.

С успеха хасковлии събраха 78 точки и временно се изкачиха на върха в класирането. Утре „Спартак“ (Пловдив), който е със 77 точки, приема „Сокол“(Марково).