ФК "Хасково" изпусна победата в Съединение

Футболистите на “Хасково 1957” записаха равенство срещу тима на "Гигант" в Съединение. Изигралият се днес отложен мач от първенството на Югоизточната Трета лига завърши 1:1.

Тимът, ръководен от треньора Емил Ангелов, стартира отлично двубоя срещу домакините. Гостите откриха резултата още във втората минута с точно попадение на Стефан Балев. Десет минути преди почивката домакините успяха да възстановят равенството.

През втората част червено-белите организираха добри атаки, но не успяха да реализират втори гол.

От клубното ръководство на Хасково коментираха, че са заслужавали повече победата от съперника си и определиха крайния резултат не като спечелена точка, а като загубени 2 точки.

На 30 март от 15 часа Хасково ще играе срещу "Розова долина" (Казанлък). Мачът ще се проведе на неутрален терен.