“Мега спорт” събра 15 медала от Държавното първенство

снимки : личен архив" Мега спорт"

С една торба медали се върнаха спортистите от “Мега спорт” т XVII Държавно първенство. Възпитаниците на Мартина Маринова спечелиха 15 медала, от които 9 златни, 3 сребърни и още толкова бронзови.

Във възрастова група на 7-8 години индивидуалната награда за 1-во място при момчетата взе Румен Янакиев, на второ място се класира място Стивън Панайотов.

При 9-11 годишните при момичетата Борислава Иванова се класира първа, 3-то място остана за Инна Филипова.Във сищата категория при момчетата 1-во място спечели Александър Ангелов. В категорията „тройки“ 1-во място спечелиха Никол Стоименова, Дамла Арабаджи и Кристина Добчева, а веднага след тях се класираха Ванина Тодорова, Християна Кайрякова,Павела Митева.

При групите 2-ро място замоюваха Стоименова,Добчева,Тодорова,Кайрякова и Митева.

При двойките най-високото стъпало на стълбицата на победителите е за Иванова и Ангелов.

Във възрастова група 12-14 годишни-индивидуалното първенство за момичета спечели Дарина Пашова, а в категорията за тройки първи са Ива Ангелова,Симона Благоева и аМихаела Василева; на 3-то място-са Златина Тодева, Нина Ценова и Росица Ванчева.

Първо място за категория групи е за Пашова,Иванова,Ценова, Ангелова и Ванчева.

Във възрастова група 15-17 годишни Габриела Мирчева се класира на трето място индивидуално. В категорията тройки на 1-во място са Габриела Черкезова,Мария Ленковаи Надя Паунова.

В момента отборът се подготвя за международния турнир-Borovets Cup Aerobics Open 2013, който ще се проведе от 17 до 19 май.