„Мега спорт“ сред най-добрите на Държавното първенство по спортна аеробика

Изображение 1 от 5

Държавното отборно първенство по спортна аеробика – клас А се проведе в Пловдив. 15 медала в отделните възрастови групи и категории спечелиха състезателите на хасковския клуб „Мега спорт“. В групата на девойките до 14 години първа стана Стефани Лечева. При юношите шампион стана Атанас Благоев. Той спечели титла и на смесени двойки, в тандем с Мария Вълчева.

На тройките Стефани Лечева, Неда Запрянова и Мария Вълчева станаха шампионки, а Магдалена Хаджиева, Дия Параскова и Анастасия Начева са трети. При групите възпитаничките на „Мега спорт“ са с първо и второ място. При момичетата до 11 години сребърна медалистка е Джемре Стефанова, а Никол Стоилова стигна до третото място. Тройката Джемре Стефанова, Аделина Некезова, Никол Стоилова завърши на първо място, а Ивайла Трендафилова, Галина Стоянова, Габриела Колева – на второ място. Шампионска титла завоюва и групата до 11 години. Втората група на клуба стигна до бронзовите медали. При момичетата до 8 години тройката е на второ място, а групата е на първа позиция.