Седем медала за "Мега спорт" на Балканските игри по аеробика в Румъния

5 златни и 2 бронзови медала завоюваха състезателите на Клуб по аеробика "Мега спорт" на Балканските игри, които се проведоха в Букурещ.
    Във възрастова група 12-14 години първите места във всички категории са за състезателите от "Мега спорт":
    - Атанас Благоев - Инд. юноши
    - Стефани Лечева - Инд. девойки
    - Атанас Благоев и Мария Вълчева - Смесени двойки
    - Стефани Лечева, Мария Вълчева, Неда Запрянова - Тройки
    - Стефани Лечева, Мария Вълчева, Неда Запрянова, Теодора Рибарова (СК "АМД"), Марина Тандова (СК "АМД") - Групи
    Малка грешка в изпълнението попречи на другата ни група да се качи на почетната стълбичка: Дия Параскова, Магдалена Хаджиева, Анастасия Начева, Анджелина Карева, Михаела Стоилова - 5 място
    Най-малките ни състезатели във възрастова група 9-11 години спечелиха двата бронзови медала:
    - Галина Стоянова, Ивайла Трендафилова, Габриела Колева - Тройки
    - Антония Благоева, Аделина Некезова, Никол Стоилова, Джемре Стефанова, Елиф Хашим - Групи
    В индивидуалната надпревара Джемре Стефанова завоюва пето място, а другата ни тройка в състав Аделина Некезова, Никол Стоилова, Джемре Стефанова се класира на четвърто място.
    В отборното класиране българският отбор спечели купата за първо място при 12-14-годишните и трето място при 9-11-годишните.