Мега спорт със 7 златни медала от Боровец

Седем златни, три сребърни и 2 бронзови медала завоюваха спортистите от клуб "Мега спорт" на Националния турнир по спортна аеробика в Боровец. Първо място в индивидуалните съчетания при 7-8-годишните спечели Християна Кайрякова. В същата категория със сребро се окичи Дамла Арабаджи, а Валерия Стефанова- с бронз. Тройката Дамла Арабаджи, Валерия Стефанова и Радост Андреева спечели златен медал. Във възрастовата група 9-11 години индивидуално златен медал спечели Дарина Пашова. Начело излезе и тройката Дарина Пашова,Стела Чанкова и Росица Ванчева.

Клуб "Мега спорт" взе златен и бронзов медал при групите при 9-11-годишните.

Злато заслужиха индивидуалните изпълнения и дуета на Минна Ангелова и Тодор Николов. Тройката Тодор Николов, Мария Ленкова и Габриела Черкезова взе второ място при 12-14-годишните.

След успешното си представяне на турнира в Боровец спортистите на треньорката Мартина Маринова започват подготовка за международния турнир в Австрия ,който ще се проведе в началото на ноември.