„Саяна- Хасково“ загря за старта на новия сезон с разгром над „Берое II“

В последната си -пета контрола от предсезонната си подготовка "Саяна-Хасково“ записа категорична победа над дубъл отбора на „Берое“-Стара Загора.

Пред собствена публика червено-белите сразиха старозагорци с 5:1. През първото полувреме хттрик направи Христо Христов. Хасковлии пропуснаха и дузпа.

След почивката във вратата на „Берое II“ се разписаха две от новите попълнения на „Саяна-Хасково“ за предстоящия сезон -Ахмед Осман и Ангел Костов. Все пак през второто полувреме гостите стигнаха до почетен гол. Така хасковлии завършват предсезонната си подготовка с четири победи и една загуба.

На пети август започва новият сезон в Трета Югоизточна лига. Тогава „Саяна –Хасковf“ приема „Атлетик“- Куклен.