Танцьорите от "Хасково" с трето място в София

Танцовата двойка от клуб "Хасково" Волкан Тасим и Делина Костадинова спечели трето място в открития турнир по спортни танци в София. Възпитаниците на треньорката Петя Милушева се състезаваха в групата до 13 години в клас D. Бронзовите медали те завоюва в съревнование с 11 танцови двойки от страната.

В турнира участваха още четири двойки от клуб по спортни танци "Хасково" към читалище "Заря". В групата до 13 години в клас D Васил Данев и Преслава Желева заеха четвърто място. Танцовата двойка Едис Иляс и Славея Ценова станаха шести в същата състезателна категория.

В групата до 13 години клас C за първи път танцуваха Димитър Димитров и Пламена Евтимова и останаха на десето място. Двойката Манол Манолов и Ваня Симитчиева се класираха на пето място при младежите.

Откритият турнир по спортни танци бе организиран от Българската федерация по спортни танци и клуб "Дъга".