„Саяна Хасково” разби гостуващия „Сокол” с 4:1

„Саяна Хасково” разби гостуващия „Сокол” (Марково). Футболистите на Живко Желев не оставиха никакви шансове на противника си и го победиха с 4:1.

Домакините си осигуриха успеха още преди почивката. На полувремето „червено-белите” водеха с 4:0 след попаденията на Бейсим Бейсим, Спас Милушев, Димитър Алексиев и Ефе Али. След паузата гостите изненадаха хасковлии с „гол от съблекалнята”. Това обаче бе единственото, което направиха футболистите на „Сокол”. Макар, че заиграха по-активно, гостите не стигнаха до нещо повече от почетен гол. Хасковлии пък изиграха лежерно второто полувреме, след като си осигуриха победата още преди пузата.

След този успех „Саяна Хасково” натрупа 20 точки и се изкачи на 8 място. В следващия кръг хасковлии гостуват на лидера „Несебър”. Мачът е на 22 октомври от 16:00 часа.