“Извор” категорично надигра “Атлетик” с 4:0

Тимът на “Извор”-с. Горски извор надигра с категорична победа от 4:0 “Атлетик”-Куклен в домакински мач този следобед.

Двубоят е от 10 кръг на Трета Югоизточна лига

След като не отбелязаха гол през първата част, домакините компенсираха през второто полувреме и 4 пъти бяха точни в противниковата врата, като головите ситуации се отпушиха след точно попадение на Бончо Панев. Христо Христов увеличи резултата за 2:0, след което и капитанът Митко Плахов беше точен.

До края на мача Христо Христов отбеляза още едно попадение. В същото време ОФК “Хасково” загуби гостуването си на “Сокол”-Марково с 3:1.