Младите футболисти на АФК "Хасково" разбиха ФК "Хасково 1957" с 10:0

Изображение 1 от 2

Младите футболисти на АФК "Хасково" разбиха ФК "Хасково 1957" с 10:0. Срещата от Регионалното първенство за юноши младша възраст се игра днес на стадиона на "Ямача".

Резултатът в дербито откри Джан Байрамали още в първата минута. В 5-та минута точен бе Джем Събев, който десетина минути по-късно реализира и втори гол. Два пъти с точни попадения се разписа и Димитър Митев.

След подновяване на играта точен бе. Пред интервал от 5 минути два точни изстрела реализира и Радостин Карабаджаков. По-късно гол отбеляза и Ерай Халим, а Ангел Костадинов оформи крайния резултат.

От ръководството на тима на победителите с треньор Живко Иробалиев поздравиха всички футболисти от АФК "Хасково" за достойното представяне.