АФК „Хасково” с девета победа в Областната футболна група

АФК „Хасково” записа девета поредна победа в първенството на Областната футболна група. В деветия кръг от надпреварата момчетата на треньора Живко Иробалиев победиха при домакинство ФК „Извор” (Горски извор) днес.

Червено-белите откриха резултата още в 6-ата минута с точно попадение на Христо Димитров. Първото полувреме завърши с резултат 1:0.

След подновяване на играта, в 65-ата минута, гол реализира Ахмед Рамадан. Десетина минути по-късно точен бе и Емрах Юсуф. При една контраатака в 82-ата минута гостите стопиха разликата с гол на Стилян Бръмчев и резултатът стана 3:1. Само две минути по-късно хасковлии направиха ответен удар и Емрах Юсуф се разписа за втори път, с което бе оформен крайния резултат.

Мачът се игра пред около 200 фенове.

С днешната си победа хасковлии затвърдиха водачеството в първенството. В следващия кръг хасковлии ще гостуват на „Марица” в Симеоновград на 9 ноември от 14:30 часа.