10 °C

“Хасково” падна от “Ботев” Гълъбово с 1:3

Отборът на "Хасково" изгуби безславно като домакин срещата с "Ботев" Гълъбово тази вечер на Ямача. Домакините поведоха още в четвъртата минута с щастлив гол на Емил Николов, който получи пас-подарък от гостите. Но "Ботев" бързо се организираха и още до края на първото полувреме вече водеха с 2:1 с два гола на Минко Минчев.

През второто полувреме червено-белите получиха още един гол. Те показаха безидейна и вяла игра. На терена не влязоха двете нови попълнения – французинът Никола Будин и бразилецът Марсело Карнавал, които все още не са картотекирани.

Не терена не се появи и Диян Колев, който не игра нито за "Хасково", нито срещу него. Стана ясно, че той в крайна сметка ще рита за тима от Гълъбово, но също още не е картотекиран.