Футболни ветерани от Димитровград играха мач в Гърция

Футболни ветерани от Димитровград играха приятелска среща в Гърция днес, която завърши 1:1. Тукашният тим гостува на ветерани от Комотини, като срещата се игра в село близо до населеното място на домакините, коментира президентът на ФК "Димитровград% Ангел Колев. Той бе доволен от играта на терена. За димитровградчани гол вкарал Тончо Михайлов в първото полувреме, а домакините успяли да изравнят през втората част на срещата.

Отборът на Димитровград включваше кметът Иво Димов, Живко Александров, Сашо Сугарев, Недялко Недев, Динко Господинов, Стайко Стайков, Живко Александров, Христо Георгиев и Илия Узунис и вратар Вълко Шиваров. Местният тим бе ръководен от Трендафил Данев.

Срещите между футболни ветерани от България и Гърция е традиционна за Димитровград. В рамките на празника на града тук се провеждат подобни приятелски срещи, най-често с ветерани от Орестиада.