ФК "Димитровград" надви "Розова долина" в мач от Аматьорската лига

Димитровградчани срещнаха "Розова долина" на стадион "Миньор" миналата събота
ФК "Димитровград" победи отбора на "Розова долина" в мач от Аматьорската лига, игран в Пловдив. В редовното време срещата завърши 1:1, а крайния резултат в полза на димитровградчани бе 6:5 след изпълнение дузпи.
Даниел Добриков стана автор на попадението през първото полувреме на срещата. Играчите от Казанлък успяха да изравнят през второто полувреме, като останаха с играч по-малко заради червен картон.

В следващия етап на Аматьорската лига ФК "Димитровград" ще играе с "Дунав"- Русе. Мачът ще се играе на 20 май в Севлиево или Габрово.
Припомняме, че в мач от програмата на Югоизточна В група димитровградчани срещнаха "Розова долина" на стадион "Миньор" миналата събота. Мачът завърши с победа на момчетата на Христо Георгиев.