От х:

Днес в x:

Глобяват двама хасковлии за палене на медни кабели край Сточна гара

    Двама хасковлии отнесоха глоби за палене на огън на открито край Сточна гара.

    Малко преди обяд днес на спешния телефон е бил подаден сигнал за пожар, тъй като граждани забелязали задимяване. На място бяха изпратени екипи на противопожарната служба и на полицията.

    Пристигналите на място спасителни екипи заварили двама мъже да горят медни кабели. Хасковлиите Алекси Михайлов и Митко, и двамата на по 30 години, заявиха пред екип на Haskovo.net, че извадили проводниците от близкия контейнер. Започнали да ги горят край релсите, които от години не се използват за товарни железопътни превози, тъй като наблизо има вода, която да използват за гасене. Целта била да ги продадат за скрап, за да изкарат пари.

    „Нищо лошо не сме направили. Безработни сме и искаме да изкараме някой лев за хляб. По-добре ли е да крадем?“, риторично попита Алекси Михайлов, докато намотаваше оголените медни жици.

    На място пристигна инспектор от противопожарната служба за констатиране на нарушението и налагане на санкции на двамата мъже.

    Източник: Haskovo.NET

    Видеа по темата

    Facebook коментари

    Коментари в сайта (8)

    • 1
      Ха
      хахахахахахахаха
      51 -2
      14:17, 12 мар 2026
      и какво точно ще им вземат на тия "хасковлии" ? на босия цървулите? смешници!!!!
    • 2
      Хо
      Хохохохохохо
      36 -4
      14:56, 12 мар 2026
      Паразити.Нямало работа!Няма защото ви мързи.
    • 3
      Пъ
      Пъпеша
      31 -5
      14:56, 12 мар 2026
      Манго не му пука че са го глобили манго щастлив че ще го дават по телевизията
    • 4
      Ма
      Марти
      4 -8
      15:55, 12 мар 2026
      Ами мене и Миро колко пъти като бяхме малки трябва... Виж коментара
    • 5
      12
      12тия
      26 -4
      15:59, 12 мар 2026
      А на илинден вторичните като горят всяка седмица и опушват целия квартал ? Никой нищо !
    • 6
      За
      За сапун
      9 -4
      19:41, 12 мар 2026
      Глоба и кастрация.
    • 7
      Ба
      Бай Танас общественик
      4 -1
      20:26, 12 мар 2026
      Тия полицаи глобяват а защо не проверяват и глобяват дърво делните в северната индустриална зона които сутрин горят плоскости с лепила и плоскости от полимери ?
      Явно всички са заети предизборно и се спукват да ни обясняват какъв бил главният прокурор и каква му била Теодорка Георгиева!
    • 8
      Нз
      Нз
      2 -2
      21:13, 12 мар 2026
      Хубава работа ама циганска
    Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
    Последни новини