“Саяна Хасково” победи “ Родопа” с 2:0

Футболният “Саяна Хасково” победи “ Родопа” (Смолян) с 2:0 в мач от 5-ия кръг на Трета Югоизточна лига.

Домакините откриха резултата в 20-тата минута с точно попадение на Атанас Велев. Вторият гол дойде във второто полувреме. Крайният резултата оформи Вълчан Чанев, който реализира попадение 15 минути преди края на мача.

След днешния двубой “ Саяна Хасково” е на втора позиция във временното класиране с актив от 13 точки.

В следващия кръг от първенството хасковлии ще гостуват на “Несебър” на 11 септември от 17 часа.

В друг мач от футболното първенство “Димитровград 1947” победи “Асеновец 2005” с3:1.