„Хасково” и „Свиленград” записаха равенство на „Ямача”

ФК „Хасково 1957” и ФК „Свиленград 1921” записаха равенство в днешния мач на стадиона на „Ямача”. Срещата от шестия кръг на първенството на Югоизточната Трета лига завърши при резултат 1:1.

Резултатът в мача откриха гостите още в първото полувреме с гол от дузпа. Момчетата на старши треньора Емил Ангелов успяха да изравнят в средата на второто полувреме. Точен за хасковлии беше Юли Шекеров. До края на двубоя обаче не бе реализиран друг гол.

В следващия кръг хасковлии ще гостуват на „Карнобат” на 14 септември.

В друга среща от футболното първенство вчера ФК „Димитровград 1947” загуби от ФК „Ямбол 1915” с 1:2.

В среща от първенството на Областната футболна група днес АФК „Хасково“ разби „Любимец 2018“ с 5:0 на стадиона в Свиленград.