ФК „Хасково“ разби „Герганин извор“ в Бисер с 6:1

Футболистите на „Хасково 1957“ разбиха „Герганин извор“ с 6:1 в контрола. Приятелският мач се игра на стадиона в харманлийското село Бисер, който беше разкалян от дъжда днес.

Момчетата на старши треньора Емил Ангелов – Бабангида показаха превъзходство още първото полувреме, което завърши 3:1. До края на мача домакините, състезаващи се в „А“ областна група, не успяха да реализират гол.

В крайна сметка с 5 точни попадения се разписа юношата на Хасково Юли Шекеров. Един гол отбеляза и Ерен Хакиф.

Днешният мач бе част от подготовката на червено-белите, за които предстои да изиграят първия си двубой от първенството на Югоизточната трета лига. Срещата ще се играе на 23 февруари от 14 часа срещу „Гигант“ в Съединение.