Грациите на “Аида” с престижни класирания в Бургас

Изображение 1 от 3

Поредни отличия влязоха във витрината на хасковския клуб по художествена гимнастика “Аида”. Този път момичетата спечелиха медали от Международния турнир “Морски грации”, който се проведе в Бургас.

В първият ден от надпреварата златни медали спечели ансамбъл девойки младша възраст без уред. При ансаблите в съчетанията с обръчи сребърни отличия завоюваха девойките старша възраст на “Аида”. На второ място завърши втория състав в младша възраст. Със сребърни медали се прибраха и момичетата от ансамбъл набор 2006. В първия ден от турнира с трето място се отчете втория състав на девойките старша възраст и ансамбъла на момичетата родени през 2008 година.

Във втория ден от надпреварата гимнастичките на “Аида” продължиха с успехите. При индивидуалните изпълнение хаковлийки завоюваха 1 златен и 2 бронзови медала. Шампион стана Наталия Митева, а с трети места участието си приключиха Гергана Николова и Яница Манолова.