„Саяна Хасково“ с успешен старт във футболното първенство

„Саяна Хасково“ стартира битката в Трета Югоизточна лига с успех. Футболистите на Живко Желев се наложиха над „Атлетик“ с 3:2.

До почивката във вратата на гостите от Куклен се разписаха Красимир Илиев, който бе точен при изпълнение на дузпа и Христо Христов. След паузата хасковлии отбелязаха още едно попадение. За класическото 3:0 се разписа Ангел Костов. Домакините обаче решиха, че двубоят е приключил, което можеше да им донесе горчилка. В последните минути на срещата гостите отбелязаха две попадения, второто от които в 3-та минута от даденото от съдията продължение. Все пак хасковлии стигнаха до успеха и стартираха с актив от 3 точки.

Във втори кръг „Саяна Хасково“ гостува на „Карнобат“. Мачът е на 13 август.