„Саяна Хасково“ разби аутсайдера “Верея” с 6:2

Футболистите на „Саяна Хасково“ записаха убедителна победа над „Верея“ (Стара Загора) с 6:2. Двубоят от 26-ия кръг на Трета Югоизточна лига се игра на стадиона на „Ямача“.

Домакините не оставиха никакви шансове на противника. Само след 21 минути игра хасковлии водеха с 5:0. След попаденията на Бейсим Бейсим, Спас Милушев, Христо Христов, Цветелин Петров и Ахмед Рамадан. Така завърши първото полувреме. След почивката хасковлии отбелязаха още един гол. Негов автор е Димитър Алексиев. За гостите две попадения върна Георги Койчев.

В друг двубой от футболното първенство “Димитровград” победи като домакин „Борислав“ (Първомай) с 1:0.

В следващия кръг на 5 април футболистите на “Саяна Хасково” ще гостуват на „Розова долина“ в Казанлък”, а “Димитровград” ще играе срещу втория отбор на „Локомотив“ в Пловдив.