„Саяна Хасково“ победи „Родопа“ с 4:0

„Саяна Хасково“ победи „Родопа“(Смолян) с 4:0 в мач от 22-ия кръг на Трета Югоизточна лига. Двубоят се игра на стадиона на „Ямача“ днес.

И четирите попадения бяха отбелязани в първото полувреме. На два пъти се разписа Христо Христов, а по един гол отбелязаха Васил Колев и Бейсим Бейсим.

Заради втори жълт картон през второто полувреме от игра бе изгонен Митко Плахов. С днешния си успех „Саяна Хасково“ натрупа 42 точки и се изкачи на пета позиция във временното класиране.

В сряда хасковлии ще играят срещу „Спартак“ (Пловдив). Двубоят е зонален финал в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Срещата ще се играе на стадиона в село Градина.