Добро представяне на хасковските спортисти на турнира по аеробика в Братислава

Изображение 1 от 5

Младите спортисти от хасковските клубове „Виолена“ и „Ултраспорт“ се представиха отлично на международния турнир по аеробика  “23 rd Slovak open”-Братислава.

Възпитаниците на треньорите Гергана Петева и Теменуга Илиева показаха възможностите си в конкуренция с 420 състезатели от 10 държави.

С бронзов медал се завърна групата  12-14 г. в състав: Кристина Панчева, Габриела Тодорова от „Виолена“ и Петя Карамфилова, Дария Русева, Велислава Мазгалова от „Ултраспорт“.

Много добро класиране реализира и тройката ни от възрастовата група 15-17 г.:Ивайла и Даниела Георгиеви, Виктория Иванова, които влязоха на финал и се класираха на 10- то място.

В индивидуалната надпревара при над 70 участници при 12-14-годишните Кристина Костова от „Ултраспорт“ е трета, а  Кристина Панчева се класира 7- ма.

При момчетата индивидуално във възрастова категория 15-17 години  Георги  Иванов е на четвърто място.

Възрастова група 9-11 години индивидуално първа е  Диана Тенева от „Ултраспорт“. В тази възрастова група на 2 място в групите са:  Анджелина Карева,Мишел Михайлова,Никол Колева,Николета Сарафимова,Диана Тенева.