Второто издание на фестивала „Кино под звездите“ стартира в Хасково в края на месеца. Любителите на българското кино ще могат да се насладят на четири родни продукции. Събитието ще се проведе в парк „Ямача“.
Тази форма е за докладване на коментар, а не за публикуване на такъв. Изпратеното съобщение чрез тази форма няма да бъде видимо публично. То ще бъде прегледано и проверено от администратор/модератор.