От х:

Днес в x:

27 °C

Стефанина Захариева ще участва на шампионата за девойки под 20 години

Националният шампионат по лека атлетика за юноши и девойки под 20 години ще се проведе този уикенд в София. Състезанието ще бъде на стадиона на НСА „Васил Левски“.

Хасковският клуб „Атлетик“ ще бъде представен само от една състезателка. В борбата за отличията ще се включи Стефанина Захариева. Тя ще участва в две дисциплини – тласкането на гюле и хвърлянето на копие.

В края на месец януари, на зимния шампионат, Захариева спечели бронзов медал в тласкането на гюле. Тогава тя записа резултат от 11.07 метра. 

Източник: Haskovo.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.

Случаен виц