„Саяна Хасково“ разгроми „Верея”, победа и за „Димитровград”

ФК „Саяна Хасково“ се върнаха към успехите в първенството на Югоизточната Трета лига.

В 7-им кръг от футболната надпревара, момчетата на треньора Живко Желев разбиха като гости „Верея“ (Стара Загора) с 5:0. Хасковлии затвърдиха преднината си още в първото полувреме. Головете отбелязаха Ангел Здравчев, Христо Христов и Ефе Али. След почивката точни попадения реализираха Димитър Алексиев и Тодор Колев.

ФК „Димитровград” също записа победа. Момчетата на треньора Георги Куманов надделяха с 2:0 над „Борислав“ (Първомай). За победата голове отбелязаха Николай Георгиев и Марио Йовов.

В 8-ия кръг на футболното първенствона 25 септември мачът на „Саяна Хасково“ с „Розова долина“ (Казанлък) е отложен. На 24 септември „Димитровград” приема втория отбор на „Локомотив“ (Пловдив), като срещата ще се играе от 17 часа.