Левски взе реванш при дубъла

Левски се наложи с 3:2 срещу ЦСКА във вечното дерби на дублиращата група и така частично "сините" взеха реванш за загубата в неделя.

На един от помощните терени на стадион "Георги Аспарухов" "армейците" откриха резултата в 17-ата минута с попадение на Петър Станев, който центрира, а топката се озова в мрежата на "сините" след фрапираща грешка на вратаря Ивайло Василев.

Десетина минути по-късно обаче Левски изравни чрез Еньо Кръстовчев, който засече центриране от фаул на Мариян Огнянов.

В самия край на първата част гостите отново излязоха напред с гол на Самир Аесс, който бе изведен отлично от Тони Костадинов сам срещу стража на домакините и не сгреши.

През второто полувреме Левски бе по-настойчивият от двата състава и първо след час игра Боян Табаков изравни преди в средата на втората част Андреас Васев да обърне изцяло развоя на срещата.

Поредната лоша новина за "сините" обаче е тежката контузия, която получи голмайсторът Еньо Кръстовчев в 65-ата минута. Таранът се сблъска тежко с вратаря на Левски Василев и се наложи линейка да закара до болницата Еньо.