1:1 завърши контролата между „Хасково“ и „Марица“

С равен резултат 1:1 завърши контролата между футболните тимове на Хасково и „Марица“-Пловдив тази вечер на стадиона на Ямача.

Резултатът откриха гостите от корнер в 64 минута след разбъркване в редиците на тима на Хасково.

Почти в края на второто полувреме хасковлии изравниха от дузпа. От бялата точка в 88 минута безапелационен беше Емрах Юсуф.

Контролата е поредната за футболистите на Хасково в предсезонната им подготовка, преди старта на шампионата в Трета югоизточна лига. Момчетата на Живко Иробалиев играят първа среща на осми август като гост на Несебър, а първото им домакинство в игровия сезон е именно на „Марица“- Пловдив.