14 медала за „Мега спорт“ от Държавното първенство по аеробика

Изображение 1 от 5

Състезателите на хасковския клуб по аеробика „Мега спорт“ спечелиха 14 медала от Държавното първенство, провело се вчера в Националната спортна академия „Васил Левски“ в София.

Във възрастова група 9-10 години малка формация (МФ) златен медал спечелиха Яница Рускова и Елена Добрева, а с бронз се окичиха Гергана Коленцова и Рая Димитрова.
    Във възрастова група 11-14 години МФ златен медал завоюваха Тея Далова и Йорданка Стоянова и сребро за Екатерина Радева и Рая Николова.
    Във същата възрастова група голяма формация златото си извоюваха Далова, Стоянова, Радева, Николова, Атанасова, Колева, Делчев.
    При 5-6 годишните 9 златни медали спечелиха Бюшра Ремзи, Никол Мутафчиева, Карделен Мераджъ, Никол Стоилова, Аделина Некезова, Езги Мехмед, Николета Серафимова, Никол Колева, Аляра Елмаз.

От ръководството на „Мега спорт“ поздравиха всички деца, представили достойно хасковския клуб.

В надпреварата в София участие взеха над 200 състезатели от 11 спортни клуба от цялата страна.
    Хасковският отбор продължава подготовката си за предстоящия Международен турнир в Словакия, който ще се проведе следващата седмица от 4 до 7 април в Братислава.