Рамос към съдията: Ти си лайно

Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос е нарекъл „лайно" съдията Едуардо Итуралде по време на вчерашното гостуване на Рекреативо Уелва.

Кралския клуб спечели визитата си с 3:2, а Рамос беше изгонен за втори жълт картон в 56-ата минута при резултат 1:1. Освен него арбитърът изгони и двама играчи на домакините, оставяйки ги с девет човека още в 69-ата минута.

„В 55-ата минута изгоних Серхио Рамос и той ми каза: „Ти си лайно, ти си лайно, те са лайна" и трябваше да бъде удържан от неговите съотборници", разкри потърпевшият Итуралде.

Малка утеха за Рамос може да бъде, че телевизионните камери не са уловили момента, в който той се изказва по адрес на рефера, като на записите се вижда само, как той е укротяван от съотборника си Фабио Канаваро, който го кара да млъкне.

Очаква се бившият бранител на Севиля да получи наказание от три до пет мача, след като бъде разгледан доклада на арбитъра.

Източник: dariknews.bg